בניית אתרים פרומוריס

בניית אתר וורדפרס - לרט

אתר לחברת לרט http://laret.co.il

בניית אתרים - אתר גילדן

אתר לגילדן חממות בע"מ - http://gildan.co.il/

בניית אתר sisaki

חנות סיסאקי עיצוב בעץ פראי - http://sisakiwood.com

אתר Friends Collector

חנות מותגי אופנה - https://friendscollector.com

אתר קליפ נולד

אתר אולפני קליפ נולד - http://clip-nolad.co.il

בניית אתרים - תמריץ לעסקים

אתר תמריץ לעסקים

בנית אתרים - אושן

חנות תכשיטים אושן http://oshanjewelry.com/

בניית אתרים - native groove

אתר חברת הפקות נייטיב גרוב https://nativegroove.net

בניית אתרים - פיק פלג

אתר עו"ד פיק-פלג http://www.pickpeleg-law.com/

בניית אתר לנועה טייכר

אתר הפסיכולוגית נועה טייכר http://promorris.com/noa/

בניית אתרים

בניית אתרים בדגש על חווית משתמש, קידום בגוגל, ושיווק ברשתות חברתיות

בניית אתרים לעסקים, חברות וסטארטאפים שמבקשים לזנק קדימה. פיתוח אתרים בדגש על חווית משתמש שתזרז קידום אורגני, ותעודד שיווק ויראלי. אנו מקפידים על בניית אתר רספונסיבי, שנטען מהר באופן מותאם לניידים.  אנו מתחייבים על בניית אתרי אינטרנט שעומדים בתקני תאימות קוד (W3C), להבטחת יכולת קידום אתרים יעילה, והגברת החשיפה ברשת.

אפיון אתר
אפיון אתר
פיתוח אתרים
פיתוח אתרים
קידום אתרים
קידום אתרים

אפיון אתר

אפיון אתר - צעד ראשון להצלחה ברשת

אפיון אתר והגדרת מטרות הינם שלבים חיוניים להצלחת פרוייקט בניית אתרים. כשהמטרה צנועה – בניית אתר תדמית לגורמים שמצויים עמנו בקשר, ניתן להסתפק בטמפלטים (תבניות עיצוב) מוכנים, ודרישות קוד בסיסיות. מנגד, קידום אתר בגוגל במטרה להגיע לקהלי יעד חדשים, מחייב הטמעת כלי ניהול אתרים מתקדמים, מערכת ניהול תוכן משודרגת, וכלי קידום אתרים בגוגל. קידום אתרים באינטרנט דורש זמני טעינה מהירים, עיצוב רספונסיבי, תאימות קוד מלאה, ועוד.

מסמך אפיון

מסמך אפיון משמש לא רק לצורך בניית אתר, אלא אף לבחירה מושכלת של חברת בניית אתרים. בלעדיו נתקשה להשוות בין הצעות מחיר של בוני אתרים שונים, ולהבין מראש מה באמת נקבל. ניתן להסתפק במסמך אפיון ראשוני לצורך התקשרות עם בונה אתרים, ולדרוש אפיון אתר מלא בשלב הבא. אפיון אתר מגדיר את מטרות וסוג האתר - אתר תדמית, אתר תוכן, אתר מכירות וכו'. על האפיון להגדיר מראה ותחושה כלליים לאתר, מערכת ניהול תוכן, טמפלטים לעמודים השונים, כלי ניהול אתרים חיוניים, וכו'. אם יש כוונה לבצע קידום אתרים בהמשך, מומלץ לכלול באפיון מחקר מילות מפתח.

עיצוב רספונסיבי

עיצוב אתר אינו משפיע רק על המיתוג והתדמית. אתר רספונסיבי שמתאים עצמו לגודל המסך, לדפדפן, ולמכשיר של הגולש, מדרבן את הגולש לפעולה, ותורם ליחס המרה חיובי. יתרה מכך, רמת הרספונסיביות של אתר מהווה מדד ישיר לדירוג בגוגל ובמנועי חיפוש, שרואים בה קריטריון לחווית משתמש טובה. 

בנייה וקידום אתרים פרומוריס - אסטרטגית שיווק ברשת שמביאה תוצאות

לאפיון ראשוני והצעת מחיר

 

 

פיתוח אתרים

חוויית משתמש

חוויית משתמש ייחודית וחיובית בונה תנועת גולשים לאתר, ומדרבנת אותם לפעולה. הגולשים רוכשים, מצטרפים, או יוצרים קשר, והפעילות העסקית נוסקת. עיצוב אתרי אינטרנט מוכווני חוויית משתמש, מדרבן גולשים לשתף את התוכן, ומלבה שיווק ויראלי. לחוויית המשתמש חשיבות מכרעת בשלבי קידום בגוגל ובמדיה חברתית. עיצוב רספונסיבי עם טמפלט מתקדם, יחד עם כתיבת תוכן שיווקי, יאפשרו שיווק באינטרנט, קידום ברשתות חברתיות, ודירוג טוב במנועי חיפוש.

אתר רספונסיבי

בניית אתר רספונסיבי תתרום לחווית משתמש טובה, ותאפשר קידום אורגני בגוגל. עיצוב רספונסיבי מאפשר התאמה מיטבית של התוכן הויזואלי לרזולוצית המסך של הגולש, לאפשרויות המגע של המכשיר, וכו'. תבניות עיצוב רספונסיביות הופכות נפוצות יותר ויותר בשל התקדמות שפות התכנות, כך שגם בניית אתרים לעסקים קטנים יכולה להיעשות היום בקלות יחסית באופן רספונסיבי.

בניית אתרי אינטרנט

בניית אתר עלולה להיתפס כשלב טכני ליישום האפיון והעיצוב. למעשה קידום בגוגל נקבע במידה רבע מאיכות הקוד. מנועי חיפוש מייחסים חשיבות רבה לגורמים שבונים חווית משתמש, כמו מהירות טעינה, תקינות קוד, ותאימות לניידים. ישנם כלים רבים המספקים מידע חינמי אונליין על איכות הקוד של האתר שלכם, או של מתחרים. החשובים שבהם הם אתר מהיר - בדיקה של גוגל,  אתר רספונסיבי - בדיקת של W3C, ותאימות קוד - בדיקת W3C. כשבוחרים חברה לבניית אתרים מומלץ לבדוק את איכות האתר שלה באמצעות כלים אלה.

פרומוריס בונה אתרים מתקדמים בעלי ציונים גבוהים בכל המדדים

אתם מוזמנים לבחון את האתר שלנו, ולהשוות לאתרי המתחרים.

צור קשר לקבלת הצעת מחיר

קידום אתרים

קידום אורגני

בניית אתרים בשילוב מערכת ניהול תוכן מתקדמת וממשקי SEO, להבטחת אינדוקס אופטימלי על-ידי מנועי חיפוש. המערכות שלנו כוללות כלי קידום אתרים להפקה אוטומטית של קבצי XML, robot.txt, קש (cach), ועוד. אנו מתחייבים על ציונים של 90+ במבחני מהירות, ולידיציית קוד, ורספונסיביות. פרומוריס בונה אתרים בעלי נתוני פתיחה מעולים לקראת קידום בגוגל. אנו מגבירים את סמכות האתר באמצעות כתיבת תוכן שיווקי ומקורי, בהתבסס על כלי מילות מפתח שפיתחנו. התכנים משמשים אותנו גם לבניית מערך קישורים איכותי, שמשפר את הדירוג. עבודה שיטתית, בשילוב הטכנולוגיה והניסיון, מאפשרים לפרומוריס להוביל את האתר שלכם למיקום בולט בדף תוצאות החיפוש.

קידום ממומן בגוגל

פרסום באינטרנט תורם משמעותית להגברת החשיפה, ולהשגת לידים איכותיים, שמתורגמים למכירות, למצטרפים חדשים, וכו'. קידום ממומן בגוגל מאפשר להציב את האתר בעמוד הראשון של דף התוצאות, בחלק הפרסומי, כאשר התשלום מתבצע עבור קליק בפועל, ליד בפועל, וכו'. היתרון של קידום אתרים ממומן הוא היכולת לגרוף תנועה רחבה בזמן קצר, תוך שליטה מלאה בהוצאות הקמפיין. החיסרון הוא שעם הפסקת הקמפיין, עלולה התנועה להיפסק. קידום אתרים אורגני, לעומת זאת, דורש סבלנות רבה, אך תוצאותיו משתמרות לטווח ארוך. פרומוריס ממליצה לשלב פרסום ממומן בגוגל, יחד עם קידום אורגני. אנו גורפים תנועה לאתר כבר ביום הראשון לקמפיין, באמצעות פרסום ברשתות חברתיות ובאינטרנט, ומנצלים אותה לביסוס וזירוז הקידום האורגני. ככל שמתקדם הקידום האורגני, אנו מסירים בהדרגה את הקמפיין הממומן, תוך שימור והגברת היקפי התנועה לאתר.

שיווק ויראלי - קידום ברשתות חברתיות

שיווק ויראלי הוא כלי אפקטיבי לפרסום באינטרנט, קידום ברשתות חברתיות, ושיפור הדירוג בדף התוצאות של מנועי החיפוש. תוכן שיווקי, מקורי ומסקרן, המגובה בזמני טעינה מהירים, אתר רספונסיבי, ועיצוב מרשים, מדרבן גולשים לשתף במדיה חברתית, ומוביל לחשיפה עצומה ותנועה רחבה לאתר. עם יחס המרה טוב, תסייע התנועה הגבוהה גם לקמפיין קידום בגוגל. יחס המרה נמדד על-פי רמת היענות גולשי האתר לפעולה (יצירת קשר, רכישה, וכו'), ומושג באמצעות בניית חוויית משתמש עוצמתית. מנועי החיפוש רואים בו מדד לרלוונטיות התוכן, ומייחסים לו משקל גבוה בקביעת הדירוג. פרומוריס מבצעת קידום בפייסבוק, שיווק במדיה חברתית, קידום אתרים, ופרסום ממומן, ביישום ייחודי של אסטרטגית שיווק ברשת, להשגת חשיפה מרבית באינטרנט.  

צור קשר לייעוץ ראשוני וקבלת הצעת מחיר

כלי ניהול אתרים

כלי ניהול אתרים ומערכות משלימות של פרומוריס ליישום אסטרטגיית שיווק ברשת שמביאה תוצאות ומקדמת את העסק.

מערכת ניהול תוכן
וורדפרס בעברית
כלי מילות מפתח
קידום ברשתות חברתיות
לידים איכותיים
קידום אתרים בגוגל

מערכת ניהול תוכן

בניית אתר כולל מערכת ניהול תוכן, שמספקת יכולת כתיבת תוכן מלאה.

לכאורה, רוב האתרים שנבנים היום כוללים מערכת ניהול תוכן, בדרך כלל של וורדפרס, ג'ומלה, וכיו"ב. בפועל, ללא שדרוג מערכות אלה, הן אינן מאפשרות ניהול מלא של מודולים מתקדמים, כגון תכנים מתחלפים (אנימציה), או טקסטים נגללים. נסו להבין את הצרכים כבר בתחילת הפרויקט, ולדרוש שדרוג או בניית מערכת ניהול תוכן, שתענה על כלל הצרכים. אם בכוונתם לקדם את האתר בגוגל, וודאו שהמערכת כוללת ממשקי ניהול קידום אתרים, שמספקים שליטה מלאה על תגיות html, והפקה אוטומטית של קבצים חיוניים ל- SEO (מפת אתר XML, קבצי robot.txt, מנגנוני קש, ועוד). פרומוריס בונה אתרים בשילוב כלי ניהול אתרים מתקדמים, שמאפשרים שליטה ובקרה מלאה.

וורדפרס בעברית

בניית אתרים בוורדפרס - אתר תדמית, אתר מכירות, או אתר תוכן. 

הקוד הפתוח של וורדפרס מאפשר שדרוג המערכת לכל צורך. ניתן להתקין מערכת וורדפרס בעברית, אך חשוב לוודא שמקבלים גם טמפלט בעברית, ובשפות נוספות ככל הנדרש. תבניות וורדפרס בעברית נפוצות פחות לעומת תבניות עיצוב באנגלית, ובמקרים רבים גורמות לבעיות בתאימות קוד. לפני שאתם רוכשים או בונים אתר וורדפרס, וודאו שאתם מקבלים מענה מלא לצרכים בעברית ובשפות נוספות.

כלי מילות מפתח

מחקר מילות מפתח לשיפור נפחי תנועה, מיקומים בגוגל, ודירוג. 

מחקר מילות מפתח מאפשר התמקדות ובחירת מילות חיפוש תחרותיות, תוך ניתוח אתרי מתחרים לקבלת רעיונות. כלי מילות המפתח שפיתחנו, פתוח לשימוש חופשי עבור לקוחות החברה.

קידום ברשתות חברתיות

קידום ברשתות חברתיות, קידום עסקים בפייסבוק, כתיבה שיווקית באינטרנט. 

אסטרטגית פרומוריס לשיווק ברשת מנצלת רשתות חברתיות בישראל ובעולם, קידום בפייסבוק, בלינקדאין, בגוגל פלוס, ובמגוון עשיר של רשתות חברתיות באינטרנט. ניהול מדיה חברתית, כתיבה שיווקית, ניהול דף פייסבוק, שיווק במדיה חברתית, כתיבה שיווקית, ומגוון שירותי קידום ברשתות חברתיות לקמפיין יעיל ואפקטיבי.

לידים איכותיים

כלים להשגת לידים איכותיים, ניהול לידים והנעת שיווק דיגיטלי.

כתיבה שיווקית לאינטרנט שמביאה לידים ומעודדת שיווק ויראלי, שיתופים במדיה חברתית, ונסיקת העסק. שירותי קופירייטינג וניהול לידים למיצוי מלא של הפוטנציאל הגלום באתר האינטרנט שלכם ובמדיה החברתית. 

קידום אתרים בגוגל

קידום ושיווק, בדגש על חוויית משתמש, שנבנתה בשלבי אפיון, עיצוב ובניית האתר.

כשמקדמים אתר אינטרנט, מומלץ לבצע תחילה אופטימיזציה פנימית (אופטימיזציה בתוך האתר). יש לוודא שקוד האתר נקי, תיקני, ותואם את כל הדפדפנים המודרניים – השולחניים והניידים. מערכות פרומוריס כוללות ממשקים לניהול תגיות מטה (meta tags), עוגנים, תגיות אלט, תיאורי גראף פתוח (Open Graph), ועוד. הן מאפשרות הפקה אוטומטית של מפת אתר XML וקבצי robot.txt, ממשקי מדיה חברתית מתקדמים, ועוד.

בניית אתרי תדמית

בניית אתרי תדמית רספונסיביים בשילוב פלטפורמה מתקדמת לניהול תוכן.

חווית משתמש
אתר רספונסיבי
בניית אתר

חווית משתמש

בניית אתרים פרומוריס בדגש על חווית משתמש, שמהווה מנוע גריפת תנועה לאתר, ושיפור יחס המרה (שיעור הפניות/רכישות באתר). יחס המרה טוב, והיקף תנועה רחב, תורמים לשיפור מיקומים בגוגל. מטרת מנועי החיפוש היא לרצות את המחפש, ומכאן החשיבות הרבה שהם מייחסים לגורמים שמשפיעים על חווית משתמש, כגון יחס המרה, היקף תנועה, מהירות, רספונסיביות ועוד. פרומוריס תשמח לבנות עבורכם אתר תדמית רספונסיבי ומהיר, המספק חוויית משתמש מושלמת, ומציב אתכם בנקודת פתיחה מעולה לקראת קידום בגוגל ושיפור המיקום במנועי חיפוש.

אתר רספונסיבי

בניית אתר רספונסיבי והתאמתו למסך ולמכשיר של הגולש הינה הכרחית בימינו, עקב העלייה החדה בהיקף הגולשים ממכשירים ניידים. עיצוב רספונסיבי מאפשר חשיפה לקהל רחב יותר של גולשים. מעבר לכך, אתר רספונסיבי משפיע ישירות על מיקומים בגוגל. חווית משתמש פגומה במכשירים ניידים, מתורגמת על-ידי מנועי חיפוש לדירוג נמוך, ופוגעת בהיקף התנועה הכללי לאתר, ממכשירים נידים ונייחים כאחד.

בניית אתר

פרומוריס תסייע לכם לברר לעומק את הצרכים, הדרישות והציפיות מהאתר. נמפה עבורכם את האפשרויות השונות, נאמוד את עלותן, ונבין מה ניתן להשיג בכל אחת מהחלופות. יחד נגבש מטרות ריאליות להשגה, ובעלות ערך משמעותי להתקדמות העסקית. פרומוריס מאפיינת את האתר על כל מרכיביו, החל מדטה בייס וממשקי משתמש, דרך אפיון התוכן והמבנה ההיררכי של העמודים, ועד לאלמנטים שישולבו באתר, והכנולוגיות עליהן יושתת. אנו מעצבים את האתר על בסיס האיפיון, תוך דגש  על חווית משתמש ייחודית וחיובית. 

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס מתקדם בשילוב מערכות מתקדמות לניצול מירבי של הפוטנציאל ברשת.

פרומוריס בונה אתרים מקצועיים ואמינים שעושים את העבודה.

בניית אתרי וורדפרס
התקנת וורדפרס
תבניות וורדפרס
תבניות וורדפרס בעברית
אחסון וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס

החברה מפתחת אתרים בקוד מתקדם ותואם באופן מלא לתקן w3c. האתרים רספונסיביים וידידותיים לכל הדפדפנים, לרבות ניידים. אנו מקפידים על זמני טעינה מהירים, וקוד אופטימאלי למנועי חיפוש. מערכות ניהול התוכן שלנו מספקות שליטה מלאה על תכנים מתקדמים ועל אלמנטים לקידום במנועי חיפוש. האתרים מפותחים בלוחות זמנים קצרים, באיכות ובאמינות.

התקנת וורדפרס

אנו מספקים שירות התקנת וורדפרס מהירה, על-פי טמפלט קיים, או על-פי עיצוב שלכם. ככל הנדרש אנו מסייעים גם בעיצוב אתר ואפיון אתר. התקנת וורדפרס כוללת מערכת ניהול תוכן סטנדרטית. במטרה לאפשר לכם שליטה מלאה, אנו משדרגים ומתאימים את מערכת ניהול התוכן לצרכיכם הייחודיים.

תבניות וורדפרס

טמפלטים לוורדפרס קיימים בשפע, וניתן למצוא תבנית עיצוב שתתאים לעסק שלך. היתרון של שימוש בטמפלט מוכן הוא מחיר זול והתקנה מהירה. החסרון הוא איכות קוד ומוגבלות בהתאמת התכנים והעיצוב למסרים ולמיתוג העסקי. 

תבניות וורדפרס בעברית

תבניות וורדפרס בעברית נפוצות פחות ברשת, בהשוואה לאנגלית, בעיקר כשמדובר בתבניות רב-לשוניות. אם לא תמצאו טמפלט מתאים, נסייע לכם להמיר טמפלט לעברית, או לעצב טמפלט עבורכם. אנו מתמחים בפיתוח אתרים רב-לשוניים, שמאפשרים תרגום עמודים בלחיצת כפתור, ומותאמים לשפה העברית.

אחסון וורדפרס

אחסון וורדפרס או אתר אינטרנט ישפיע משמעותית על מהירות האתר. חלק מהספקים גובים תשלום נוסף בהתאם לנפח זכרון, או מטילים מגבלות על תיבות מייל. נשמח לספק לכם שירותי הוסטינג, או לייעץ לכם בנושא. שיקולים כמו דרישות מהירות ונפח, יסייעו לכם להחליט על אחסון וורדפרס בשרת משותף או שרת ייעודי, שימוש במערכות CDN, ועוד.

הקמת אתר אינטרנט

בניית אתרים לעסקים קטנים

טמפלט (תבניות עיצוב) לאתר
בניית אתר אינטרנט
אסטרטגית שיווק ברשת
קידום בגוגל

טמפלט (תבניות עיצוב) לאתר

טמפלט ותבניות עיצוב מן המוכן, חוסכים במשאבי בניית אתרים לעסקים קטנים. טמפלטים מתקדמים כוללים עיצוב רספונסיבי, מאפשרים בניית עמודי נחיתה, ויכולים לספק חווית משתמש טובה לקראת קידום בגוגל. פרומוריס תספק לכם אתר רספונסיבי, על-פי טמפלט לבחירתכם, שיאפשר קבלת לידים איכותיים, מיתוג עסקי, קידום בגוגל, והגדלת הכנסות.

בניית אתר אינטרנט

כחברת ייעוץ עסקי, פרומוריס בונה אתרים תוך סיוע לעסקים וליזמים בהגדרת המטרות, ובהבנת מכלול המשאבים שיידרשו להשגתן (עיצוב רספונסיבי, בניית אתר, כתיבה שיווקית, קידום אורגני, פרסום ממומן, וכו').

אסטרטגית שיווק ברשת

אסטרטגית שיווק ברשת בהתאמה לעסקים קטנים, שמבקשים לחסוך בהוצאות קידום ממומן בגוגל. אנו מיישמים אסטרטגיה שיווקית לקבלת לידים איכותיים, והגברת תנועה לאתר. שיווק ברשתות חברתיות משפר בעקיפין גם קידום אורגני בגוגל, בשל התנועה הרחבה שהוא מייצר לאתר.

קידום בגוגל

גם האתר המושקע, היפה והמתקדם ביותר, לא יניב תפוקה משמעותית, כל-עוד תנועת הגולשים היא דלה. את היקף התנועה ניתן להגביר במספר דרכים, ביניהן קידום אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש (SEO),  קידום ממומן, קידום ברשתות חברתיות, וכיו"ב.