קרן השקעות פרומוריס

קרן השקעות פרומוריס נוסדה בשנת 2010 כחלק מפעילותה של חברת פרומוריס. עיקר המשקיעים בקרן הם אנשים פרטיים מאירופה ומישראל, והיא מנוהלת על-ידי חן רז.

אנו משקיעים בחברות בעלות טכנולוגיות ייחודית, העונות על צרכים מהותיים בשוק, ומגלמות יתרונות בולטים על-פני המתחרים. בנוסף, משקיעה הקרן בפיתוחים שניתן לשלב בתשתיות של פרומוריס, או שיכולים לקדם אותנו עסקית. האנליסטים של הקרן בוחנים לעומק חברות פוטנציאליות, ומנתחים את ההזדמנויות אל-מול הסיכונים. איננו נרתעים בהכרח מהסיכונים או החסרונות, ובלבד שהמודל העסקי נשען על בסיס מוצק, וההרכב האנושי מקרין אמינות, מקצועיות, ויכולת לתקן את החסרונות וליישם את המודל העסקי. 

אנו מתמקדים בתחומים טכנולוגיים בהם יש לנו הבנה וניסיון, בשווקים אליהם יש לנו נגישות, ובחברות שנוכל לקדם ולחזק. אנו נמנעים מהשקעות פיננסיות או פסיביות, ומשתלבים באופן פעיל בניהול ובתפעול החברות. 

תיק ההשקעות של הקרן

קרן פרומוריס התגבשה על-בסיס זיהוי הזדמנויות במהלך פעילותנו העסקית. חלק מההשקעות הן תולדה של שירותי יעוץ עסקי או גיוס כספים שביצעה החברה עבור לקוחותיה. במהלך הפעילות, זיהינו חברות בעלות פוטנציאל, והחלטנו להשקיע בהן באופן ישיר. נוכחנו לראות שמשקיעים שמכירים אותנו, נוטים לשקול בחיוב הצטרפות לסבב הגיוס, כשהקרן עצמה מפגינה אמון, ומבצעת השקעה בחברה.

בין החברות בתיק ההשקעות של הקרן:

ביואקסטרים

ביואקסטרים

ביואקסטרים מפתחת מערכות רובוטיות מתקדמות לשיקום מוטורי לאחר שבץ מוחי ופגיעות נוירולוגיות. טכנולוגיות החברה מבוססות על "הקצנת שגיאה", ומוגנות בפטנט בישראל, אירופה וארה"ב. ביואקסטרים גייסה למעלה מ- 2.5 מיליון דולר, ופיתחה אב-טיפוס, ועל-בסיסו מערכת רובוטית בעלת נפח שיקומי מלא. החברה השלימה ניסויים קליניים, שהצביעו על האצה של כ- 50% בקצב שיקום המטופלים. בשלב ראשון מתמקדת ביואקסטרים בשוק השיקום הנוירולוגי, הנאמד בכ- 400 מיליארד דולר בשנה. המערכות הרובוטיות של החברה מיועדות לבתי חולים ומוסדות אשפוזיים, ועתידות לחסוך בממוצע מעל 6,000 דולר למטופל, כתוצאה מהקיצור הדרמטי בימי אשפוז. קרן פרומוריס היא ממייסדי ביואקסטרים, ובעלת השליטה בחברה, עם כ- 40% מהמניות.  לאתר ביואקסטרים.

‎GFA (Grow Fish Anywhere)‎

GFA

GFA פיתחה מערכת ייחודית לטיפוח מים מתוקים, שמאפשרת גידול דגה, כולל דגי ים ודגי מים מתוקים, ללא קרבה או תלות במי ים. הטכנולוגיה נטולת השפעות אקולוגיות, וידידותית לסביבה באופן מלא. אין כיום טכנולוגיה בעולם המאפשרת גידול דגי מים מלוחים, ללא קרבה או תלות במי ים. כתוצאה מכך, צייד הדגה בים הנו אחת משלושת התעשיות הצומחות בקצב המהיר ביותר בעולם, ודגים רבים מצויים בסכנת הכחדה. הטכנולוגיות של GFA מאפשרות גידול דגים במערכות סגורות של מים מתוקים, ועתידות למנוע או לצמצם משמעותית את צייד הדגה. המערכות מתאימות לכל מזג אוויר, ומאפשרת גידול של דגים לא מקומיים. הטכנולוגיה נבחנה והוכחה מדעית, ועל בסיסה השלימה החברה את המחקר והפיתוח. כיום משווקת החברה בשוק האמריקאי, ומתכננת להתרחב לשוק האירופאי ולשווקים נוספים. לקרן פרומוריס מניות יסוד בחברת GFA. לאתר החברה.

קונספטיק

אתר קונספטיק

קונספטיק (Conceptic) הינה אחת החברות הבולטות בעולם בתחום התפריטים הדיגיטליים (eMenu). החברה מובילה חידושים קונספטואליים בשוק המסעדות, הפאבים ובתי הקפה. קונספטיק מפתחת תפריטים דיגיטליים שנחשבים מהפכניים, ותופסים תאוצה בשווקים שונים בעולם. התפריט הממוחשב ממחיש בתמונות את המנות במסעדה, בנוסף לתיאור המילולי המופיע בתפריטים מסורתיים. לקוחות קונספטיק, בעלי מסעדות ורשתות, מעידים שחוויית השימוש במוצר תורמת לעלייה ממוצעת של 15% בהכנסות מסועד בשולחנות עם תפריט דיגיטלי, בהשוואה לסועדים בשולחנות עם תפריטים רגילים. קונספטיק הוקמה על-ידי מספר יזמים, ובשיתוף שלוש קבוצות משקיעים. עד היום גייסה החברה קרוב ל- 2 מיליון דולר. צוות החברה מונה 11 עובדים, ויש לה זכיינים בלמעלה מ- 10 מדינות בעולם, בהן ארה"ב, אנגליה, רוסיה, צרפת ודרום אפריקה. לאתר קונספטיק.

גרין אינטראקטיב

גרין אינטראקטיב

חברת גרין אינטראקטיב מפתחת מערכות ניהול תוכן לאתרי אינטרנט, וכלים מחשוביים לקידום אתרים ולניהול קמפיינים אונליין. החברה גייסה כמיליון ש"ח, ופיתחה מערכות ניהול תוכן מוכוונות קידום אורגני (SEO) וממומן, וכלים מתקדמים לביצוע אופטימיזציה ולייעול תהליך הקידום. טכנולוגית החברה כוללת מעקב, מיפוי וניתוח ביטויי-מפתח (keywords), לקביעת אסטרטגית SEO מיטבית. מערכות ניהול התוכן בשילוב הכלים המתקדמים, מבטיחות חשיפה מוגברת של הלקוחות לקהל גולשים ממוקד. הכלים שפיתחה החברה כוללים מעקב וניתוח אוטומטי של מדדי SEO מרכזיים, שמביאים לשיפור משמעותי ולדירוג גבוה בדף תוצאות החיפוש. הטכנולוגיה מנטרת באופן קבוע את האתר ואת מערך הקישורים הנכנסים אליו, ומתריעה על נפילות שרת וקישורים שבורים בזמן אמת. התיקון המידי של התקלות, מונע פגיעה שעלולה להיות משמעותית, בדירוג האתר או בקמפיין. טכנולוגיות גרין מפותחות בתאימות מלאה לתקן הבינלאומי W3C. בשנת 2011 נחתם הסכם להטמעה מלאה של טכנולוגיית גרין אינטראקטיב בפרומוריס.

אנ. אס. אנ. פלוס

אנ. אס. אנ. פלוס

אנ. אס. אנ. פלוס מספקת פתרונות תעסוקתיים למחפשי עבודה, למעסיקים, ולארגונים תעסוקתיים. החברה הוקמה בשיתוף פעולה ישראלי-הולנדי ייחודי. מומחי תעסוקה ישראליים, שניהלו תכניות תעסוקתיות ממשלתיות בישראל, ייסדו את החברה יחד עם קרן השקעות פרומוריס וחברת מייטיס ארדיין (MaetisArdyn) ההולנדית. מייטיס היא מפורצות ומובילות תחום השילוב בעבודה בהולנד ובאירופה. על-בסיס מתודת העבודה של מייטיס, מספקת  אנ. אס. אנ. פלוס פתרונות תעסוקתיים ייחודיים. החברה מתמחה בסיוע בכל שלבי תהליך ההשתלבות בעבודה. רכזי התעסוקה של אנ. סא. אנ. מתייחסים למכלול הקשיים וחסמי העבודה, במטרה להניע את מחפש העבודה להשתלב מחדש במעגל התעסוקה. השירותים והייעוץ ניתנים החל משלב הקליטה בעבודה, ובמשך חודשי ההסתגלות הראשונים. בשנת 2011 נסגרה חברת אנ. אס. אנ. פלוס, ומתודת העבודה שלה הוטמעה בחברת פרומוריס.

פנייה לקרן

ניתן לפנות אלינו עם תמצית תכנית עסקית ו/או מצגת ונשמח לבחון כיצד נוכל לסייע. לאחר תהליך סקרינינג ראשוני, אנו נפגשים עם החברות, ובוחנים דרכים לשיתוף פעולה, לרבות השקעה ישירה שלנו בחברה.

צור קשר