יעוץ עסקי פרומוריס - מגלים אפשרויות, ממנפים הזדמנויות

יעוץ עיסקי בפרומוריס מותאם לצרכי הלקוח ולמאפייניו. המטרה היא שיפור מהיר בביצועים העסקיים וברווחיות. תהליך הייעוץ כולל אבחון אירגוני מעמיק, גיבוש אסטרטגיה ותכנית עסקית, יישום וביצוע, ומשוב והפקת לקחים. ככל הנדרש, אנו לוקחים על עצמנו חלק פעיל בניהול וביישום פרויקטים, כדי להבטיח תוצאות מהירות והצלחה.

אבחון
תכנון
ביצוע
משוב

אבחון עסקי וארגוני מעמיק, וזיהוי המפתחות העיקריים להובלת שינוי והצלחה.

גיבוש אסטרטגיה ותכניות עבודה. כתיבת תכנית עסקית.

ליווי הלקוח בכל שלבי הביצוע, תוך נטילת חלק אקטיבי ביישום תכניות הפעולה.

דגש על משוב, היזון חוזר, הפקת לקחים והטמעתם.

לזנק קדימה

ניסיון מקצועי וניהולי עשיר, ונקודת מבט על-ארגונית, מסייעים לנו בזיהוי המפתחות להצלחה, ובגיבוש פתרונות עסקיים יצירתיים. שירותי הייעוץ ניתנים בדגש על העצמה ארגונית, והקניית כלים מתודיים וטכנולוגיים. אנו מיישמים מודל יעוץ גמיש, המותאם בהיקפו ובתכניו לצרכים ולמאפיינים של הלקוח, ומניב הישגים והצלחות.

אבחון
תכנית עסקית
גיוס משאבים ומשקיעים
פיתוח עסקי ושיווק
אתר אינטרנט וקידום

אבחון

זיהוי המפתחות העסקיים שיחוללו שינוי ויובילו להצלחה

בשלב הראשון אנו מבצעים אבחון ממוקד, שמפקס אותנו ואת הלקוח על הבעיות או המפתחות המרכזיים להצלחה. מהאבחון העיסקי תיגזר הפעילות בהמשך, ומכאן חשיבותו הרבה. חברות או עסקים מושלמים כמעט ואין בנמצא, כך שבשלב האבחון צפים בדרך-כלל ליקויים רבים. האתגר הוא לזהות את השורשים והמקורות של הליקויים, או את תחומי המפתח שיובילו לשיפור ולהצלחה.

השקעה בשלב האבחון תחסוך משאבים בהמשך, ותביא לתוצאות טובות יותר

מנהלים ויזמים שמים לעתים מעט מדי דגש על שלב האבחון והתכנון. מנהלים אלה מכירים על-פי-רוב את הכלי האבחוני, ומבינים את חשיבות התכנון. אולם תחת הלחצים העסקיים, התחרות, ולוחות הזמנים הצפופים, הנטייה הטבעית היא לרוץ ולדחוף קדימה, ולא "לבזבז זמן על דיבורים". המחיר שמשלמים בהמשך, הוא בדרך-כלל כבד יותר.

אבחון עסקי פרומוריס

אנו מבצעים תהליך אבחון קצר אך מעמיק, שמספק תמונה עסקית חדה וברורה ומתווה מסלולים להשגת המטרות, מבלי לעכב את ההתקדמות העסקית.

תכנית עסקית

השאת ערך החברה

תכנית עסקית כוללת הגדרת חזון ומטרות, התוויית תכניות פעולה, והקצאת משאבים וזמן. היא מחדדת את תמונת המצב העסקי, ואת הבנת השוק והסביבה הארגונית. התכנית העסקית ממקדת את היזם, המנהל, או בעל העסק, בערוצי הפעילות המיטביים להשאת ערך החברה.

חיזוק התקשורת הפנים והחוץ-ארגונית

תכנית עסקית טובה תתרום גם לחיזוק התקשורת הפנימית והחיצונית. היא תסייע לצוות, לספקים ולעובדים חדשים להבין ולהפנים היטב את האסטרטגיה העסקית, ולשפר את התיאום ביניהם. תכנית עיסקית היא כלי הכרחי לגיוס משקיעים ושותפים חדשים, ולגיבוש שיתופי פעולה.

האתגר שלנו

יזמים ומנהלים עשויים לראות בתכנית עסקית עול או קורח. הם נוטים להתייחס אליה כאל מסמך בלבד, שדרוש להם לצורך ספציפי כגון גיוס משקיעים, אך עלול לעכב את התקדמותם ביתר התחומים. האתגר שלנו הוא לעצב עבורכם תכנית עסקית שתשמש אתכם במישורי הפעילות השונים, ותסייע לכם באופן מוחשי להשיג בהצלחה את מטרותיכם.

גיוס משאבים ומשקיעים

התמקדות בערוצים המתאימים, ותזמון נכון של היציאה לגיוס

גיוס משקיע איננו פתרון קסמים לזירוז הפיתוח או האצת החדירה לשוק. התהליך מחייב השקעה מוקדמת רבה, וההצלחה אינה מובטחת. במשך תהליך הגיוס, עלולה ההתקדמות העסקית השוטפת להתעכב. חשוב מאוד לבחור נכון את ערוצי הגיוס, ולתזמן היטב את היציאה לקמפיין. ככל שניתן להציג מיזם או מוצר מגובש ומתקדם, גוברים הסיכויים להשיג השקעה, בתנאים נוחים יותר. אם ניתן לקדם משמעותית את הפרויקט במאמצים פנימיים טרם היציאה לגיוס, כדאי לשקול זאת.

הכנה יסודית לגיוס

חשוב לבצע את ההכנה לקמפיין באופן יסודי, ולזכור שברוב המקרים אין הזדמנות שנייה מול משקיעים. יש לגבש מודלים להשקעה, להכין חומרים כתובים משכנעים וטובים, ומצגות שעושות את העבודה. שימוש ברשת האישית והמקצועית הוא כלי יעיל בפנייה למשקיעים. עבודת נטוורקינג מקיפה ושיטתית מאיצה את התוצאות העסקיות, ומשפרת את ההישגים.

גיוס משאבים פרומוריס

פרומוריס תסייע לך במיפוי אפקטיבי של אפיקי גיוס, ובחינת האלטרנטיבות השונות. אנו מבצעים סקרינינג למכלול החלופות, לרבות תמיכת קרנות בארץ ובחו"ל, מענקי ממשלה ומדען ראשי, מכרזים, סבסודים ועוד. החברה מייעצת או מנהלת עבור הלקוח את תהליך הגיוס, כולל הכנת חומרים כתובים ומצגות, רתימת הרשת החברתית-מקצועית שלנו, וניהול קמפיין מסיבי באתר האינטרנט וברשתות חברתיות. בנסיבות המתאימות, אנו בוחנים מעורבות פעילה יותר, והשקעה באמצעות  קרן השקעות פרומוריס.

פיתוח עסקי

דלתות חדשות נפתחות

האתגר שלנו בפיתוח העסקי הוא לפתוח אפשרויות נוספות, ליצור הזדמנויות חדשות, ולמנף אותן. פרומוריס מספקת מענה למכלול הגורמים בתוך הארגון - הון האנושי, טכנולוגיות, מתודות עבודה, וחומרים פורמליים כתובים, כמו-גם לגורמים בסביבה החיצונית – לקוחות, משקיעים, ספקים וכיו"ב. ההתמקדות נקבעת על בסיס אבחון מקיף, וזיהוי תחומי-המפתח לצמיחה ולהצלחה עסקית.

פיתוח עסקי מתבצע בכל עסק ואינו נחלתם הבלעדית של תאגידים וחברות גדולות

בתאגידים ובחברות גדולות קיימות במקרים רבים מחלקות ייעודיות לפיתוח עסקי. בעסקים ובחברות קטנות, הבעלים או המנהלים הם אלה המקדישים חלק ניכר מזמנם, במאמצים להצמיח את העסק ולהגדיל את הרווחיות. בשלבים שונים של חיי הארגון, מתבצע הפיתוח העסקי בדרכים שונות. שירותי פיתוח עסקי פרומוריס, מאפשרים לכל עסק או חברה להסתייע במומחים מקצועיים בעלי ניסיון, באופן גמיש המותאם לשלב ההתפתחות של החברה, ולנסיבות התקופתיות.

פיתוח עסקי פרומוריס

אנו משתלבים בניהול תהליכי הפיתוח העסקי, ומסייעים בהרחבת מעגלי לקוחות, ניהול קשרי משקיעים, וגיבוש שיתופי פעולה. מתודת הפעולה שלנו מוכוונת העצמה ארגונית, ומספקת למנהלים, ליזמים ולעובדים מיומנויות, שיטות עבודה, וכלים טכנולוגיים לשיפור הביצועים. פרומוריס עושה שימוש במערכות מתקדמות לניהול קשרי משקיעים ולקוחות, ניהול משימות וזמן, ועוד. החברה מתמחה בהקמת אתרי אינטרנט וקידומם, ובניהול קמפיינים ברשתות חברתיות, להאצת תהליך הפיתוח העסקי.

אתר אינטרנט וקידום

מינוף הפעילות העסקית באמצעות הרשת

אתר אינטרנט וקמפיינים אונליין מאיצים את הפעילות העסקית, וממצבים את תדמית החברה או העסק. שימוש יעיל באתר וברשתות חברתיות ממנף את פעילות השיווק, מרחיב את מעגל הלקוחות, מייצר לידים, ומניב הזדמנויות חדשות.

מיצוי מקסימלי באמצעות תכנון נכון של כל שלבי הפיתוח והקידום

הפוטנציאל הגלום ברשת הוא רב, אולם מיצויו כרוך בהשקעה נכונה ומתואמת במישורי הפעילות השונים. קביעת מטרות האתר ואפיונו, עיצוב, פיתוח, קידום וכתיבת תוכן, צריכים להיעשות בצורה מתואמת, ולהתעדכן באופן שוטף.

פיתוח וקידום אתרים פרומוריס

פרומוריס מספקת את שירותיה כבר בשלב החשיבה והתכנון, ומסייעת בגיבוש מטרות ריאליות, ובאפיון אתר שיביא תוצאות מוחשיות. החברה מעצבת, כותבת תכנים, ומפתחת את האתר בקוד תקין ואופטימלי למנועי חיפוש. אנו מבצעים קידום אורגאני (seo) ו/או ממומן של האתר, ומנהלים קמפיינים ברשתות חברתיות.