פרומוריס

פרומוריס הוקמה בשנת 2010 על-ידי חן רז – יזם, מנהל ויועץ עסקי, בעל ניסיון של עשרים שנה. החברה מספקת מכלול שירותי יעוץ, ניהול, ופיתוח עיסקי. פרומוריס מסייעת בתכנון אסטרטגי על-בסיס אבחון וגיבוש חזון ומטרות. אנו מלווים את הלקוח בכל שלבי הביצוע, המשוב, והפקת הלקחים. כשנדרש אנו משתתפים באופן פעיל בניהול וביישום בשטח. החברה מתמחה בהטמעת טכנולוגיות, כלים ושיטות, שמעצימים את הארגון, ומסייעים ליזמים ולמנהלים להתמודד עם אתגרים ולהשיג את המטרות. במהלך השנים סייענו ללקוחותינו להשיג מימון, להרחיב מעגלי לקוחות, לפרוץ לשווקים, להתגבר על משברים, ולהשיג תוצאות והצלחות עסקיות.

העצמה, נטוורקינג וטכנולוגיה בדרך להצלחה

השילוב בין עבודת מטה, פעילות שטח, ושימוש בטכנולוגיות, מייחד את פרומוריס במעטפת השירותים שהיא מספקת. החברה עושה שימוש בכלים מחשוביים מתקדמים כבר בשלבי האיפיון והתכנון. אנו מסייעים בגיבוש חזון ומטרות, הנגזרים ממיפוי וניתוח מקיפים של החברה, השוק והמתחרים. התכניות העסקיות ותכניות העבודה מושתתות על הכרות מעמיקה עם השוק, המתודות, הכלים, והטכנולוגיות, שיידרשו ליישום ולביצוע.

השירותים הטכנולוגיים שלנו מתמקדים במישור העסקי, ומתייחסים לטכנולוגיה ככלי יישומי בלבד. פרומוריס מפתחת ומקדמת אתרי אינטרנט תוך ראייה מגובשת של צרכי החברה, ובהלימה מלאה לתכנים הפנימיים והחיצוניים. פיתוח מערכות מחשוב תפעוליות, נעשה על-בסיס איפיון וגיבוש תהליכי עבודה ונהלים. הפיתוחים הטכנולוגיים מתבצעים כפעילות לתמיכה והאצת המהלכים העסקיים של החברה, ולא כפרויקט מנותק של ספק חיצוני. פיתוח עסקי, גיוס כספים ומימון, הרחבת מעגלי לקוחות, והגעה לקהלי יעד חדשים, נעשים בשילוב כלים טכנולוגיים לשיפור תהליכי העבודה והנטוורקינג, אונליין ואופליין.  

משולש אפקטיבי זה מאפשר הלימה גבוהה בין מישורי הפעילות השונים, תוך חסכון משמעותי וצמצום בתשומות חופפות. אנו מעודדים הישענות מושכלת על משאבים והון אנושי פנימי, במטרה להעצים את הארגון ולמזער את התלות בגורמים חיצוניים.

העצמה
נטוורקינג
טכנולוגיה

אודות פרומוריס

פרומוריס נוסדה בשנת 2010 על רקע פעילותו של חן רז ומעורבותו בהקמת חברות וניהולן, ובגיבוש פרויקטים ותפעולם. במהלך התמודדותנו עם אתגרים עסקיים, פיתחנו מתודות עבודה וכלים טכנולוגיים לייעול התהליכים ולשיפור התוצאות. נוכחנו שהישענות על משאבנו הפנימיים והטמעת כלים טכנולוגיים, ממנפים את פעילותנו ומאפשרים לנו לספק מענה מלא לצרכי הלקוחות.

עם השנים פיתחנו ורכשנו טכנולוגיות לתמיכה בפעילותנו העסקית. תשתיות החברה כוללות מערכות ניהול תוכן לאתרי אינטרנט, כלים לקידום אתרים ולניהול קמפיינים מקוונים, ומערכות מחשב תפעוליות, לרבות מערכות ניהול קשרי לקוחות (CRM), ניהול משימות וזמן, מערכות שליטה ובקרה כספית, ועוד. התשתית הטכנולוגית של פרומוריס משלימה את שירותי היעוץ והניהול, ומספקת למנהלים וליזמים מעטפת כוללת לקידום פעילותם העסקית. 

בשנת 2010 הקמנו יחד עם משקיעים מאירופה ומישראל, את קרן ההשקעות של פרומוריס. הקרן נולדה כחלק מפעילותנו השוטפות, ומשירותי גיוס הון ויעוץ שאנו מגישים ללקוחות. באמצעות הקרן בצעה חברת פרומוריס מספר השקעות ישירות בסטרטאפים, ובחברות בעלות טכנולוגיה בהן יש לנו עניין. בין החברות בהן השקיעה הקרן מצויות, חברת ביואקסטרים, גרין אינטראטיב, GFA, קונצפטיק, אנ. אס. אנ. פלוס, ועוד.